Oferta pracy

Asystent ds. Wsparcia Obsługi Prawnej

Millennium Leasing Sp. z o. o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja obiegu dokumentów sądowych oraz prawnopodatkowych i dbanie o ich kompletność

  • Nadzór nad terminami sądowymi

  • Przygotowywanie pism oraz projektów dokumentacji

  • Prowadzenie i aktualizacja zestawienia czynnych postępowań sądowych

  • Prowadzenie ewidencji zapytań prawnych kierowanych od zespołów z innych jednostek

  • Składanie wniosków i pism w sądach, współpraca z kancelariami notarialnymi, prawnymi i urzędami

  • Weryfikacja i przygotowywanie dokumentów księgowych dotyczących zagadnień prawnych/sądowych/notarialnych

  • Uczestnictwo w posiedzeniach Zarządu Spółki oraz sporządzanie protokołów i uchwał wynikających z posiedzeń

  • Przygotowywanie materiałów niezbędnych na posiedzenia Rady Nadzorczej i Walnego Zgromadzenia Wspólników

  • Sporządzanie analiz i raportów

  • Przygotowywanie prezentacji na potrzeby szkoleń wewnętrznych

Nasze wymagania

  • Min. roczne doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku

  • Doskonała organizacja czasu pracy

  • Umiejętność obsługi MS Office (MS Word, Excel)

  • Wysoka kultura osobista

  • Mile widziana podstawowa znajomość zagadnień prawnych i ekonomicznych

To oferujemy

  • Jesteśmy zespołem, więc w każdej sytuacji możesz liczyć na nasze wsparcie, przyjazna atmosfera pracy to podstawa

  • Kontakt z wieloma ekspertami z różnych dziedzin sprawi, że zdobędziesz nowe kompetencje – stawiamy na rozwój

  • Wiele odpowiedzialnych zadań i samodzielność w ich realizacji da Ci poczucie satysfakcji i zadowolenie z pracy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport)

  • Atrakcyjną lokalizację biura, w sąsiedztwie metra, tuż obok Pola Mokotowskiego

  • Pracowniczą kawiarnię ze zniżkami na oferowane napoje oraz posiłki

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dyżury lekarza w biurze

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

  • szkolenia

Millennium Leasing jest częścią Grupy Kapitałowej Banku Millennium. Od 30 lat oferuje profesjonalne usługi leasingu środków trwałych. Pozycję rynkową zawdzięcza wieloletniemu doświadczeniu, zrozumieniu potrzeb Klientów oraz nieustannemu doskonaleniu oferowanych usług.

Przewiń do profilu firmy