Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. wsparcia produkcji i logistyki

SALUMANUS sp. z o.o. O firmie

SALUMANUS sp. z o.o.

Walerego Sławka 8a

Kraków

Twój zakres obowiązków

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie uczestniczyć w końcowej fazie procesu produkcji sprzętu (ok. 70% czasu pracy) i wspierać dział logistyki w obsłudze przesyłek (około 30% czasu pracy). Do jej obowiązków będzie należeć:

• zaprogramowanie sprzętu zgodnie z wytycznymi,

• weryfikacja poprawności działania zaprogramowanego sprzętu,

• ewidencję zaprogramowanego sprzętu,

• przygotowanie sprzętu do wysyłki,

• pomoc w obsłudze innych zleceń magazynowych,

• dbałość o porządek w magazynie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie, mile widziane techniczne

  • dobra znajomość obsługi komputera,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • uważność i koncentracja podczas wykonywania pracy,

  • spostrzegawczość i umiejętność wychwytywania nieprawidłowości,

  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań,

  • opanowanie i spokój w przypadku obsługi dużej liczby zleceń,

  • punktualność i dotrzymywanie terminów,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • umiejętność pracy zespołowej,

  • komunikatywność,

  • doświadczenie jako magazynier mile widziane.

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub zlecenie,

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach,

  • dogodny dojazd komunikacją miejską na terenie Krakowa,

  • miłą atmosferę w pracy,

  • pakiety medyczne po okresie próbnym,

  • ubezpieczenie na życie,

  • kartę MultiSport.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

Salumanus Sp. z.o.o. polska firma teleinformatyczna z prawie 20-letnim doświadczeniem na rynku, zajmująca się produkcją, sprzedażą i doradztwem w zakresie sprzętu teleinformatycznego i rozwiązań sieciowych.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli lubisz wykonywać powtarzalne, manualne czynności, a także pracować na magazynie, to stanowisko jest właśnie dla Ciebie!