Asystent ds. wsparcia sprzedaży

  • Gliwice, śląskie
  • Asystent
  • 2018-10-25
  • Ważna jeszcze 8 dni (do 2018-11-24)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    GSU ubezpieczenia to jedna z największych firm pośrednictwa ubezpieczeniowego na polskim rynku. Istniejemy już przeszło 20 lat i przez ten czas budowanie poczucia bezpieczeństwa naszych klientów weszło nam mocno w krew. Nie wyobrażamy sobie z resztą oferować ubezpieczeń nie kierując się tą fundamentalną potrzebą każdego człowieka. Takie podejście pozwoliło nam zdobyć rynek ogólnopolski i zaufanie przeszło 300 tysięcy klientów indywidualnych oraz kilkuset firm i instytucji łącznie z gigantami branży górniczej na czele.

    Miejsce pracy: Gliwice

    Szukamy ludzi, którzy chcą z nami współtworzyć firmę i kształtować jej pozytywny wizerunek. Wierzymy, że dzięki naszej pasji i zaangażowaniu jesteśmy w stanie osiągać wielkie sukcesy. Jeżeli uważasz, że zaangażowanie to Twoje drugie imię, a na pierwsze masz odpowiedzialność - to na co czekasz? APLIKUJ na stanowisko asystenta ds. wsparcia sprzedaży.

    Zadania:

    • przygotowywanie raportów, zestawień oraz prezentacji zgodnie z bieżącymi potrzebami,
    • wsparcie w tworzeniu harmonogramów projektów oraz ich kontrola,
    • tworzenia materiałów merytorycznych dla potrzeb marketingu,
    • rozliczanie zainkasowanych składek do Towarzystw Ubezpieczeniowych,
    • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,
    • telefoniczne wsparcie pionu sprzedaży.

    Wymagania:

    Nasze absolutne MINIMUM:

    • wykształcenie wyższe, mile widziane ekonomia/finanse/ubezpieczenia/kierunki ścisłe,
    • min. roczne doświadczenie zawodowe,
    • dobra znajomość MS EXCEL (warunek konieczny),
    • umiejętność analitycznego myślenia,
    • dobra organizacja pracy, dokładność i rzetelność.

    Co zwiększa Twoje szanse?

    • doświadczenie w pracy z projektami,
    • znajomość rynku ubezpieczeń,
    • doświadczenie w prowadzeniu spotkań bądź szkoleń,
    • otwartość na nowe wyzwania,
    • nastawienie na realizację celów,
    • umiejętność pracy pod presją czasu.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
    • atrakcyjne świadczenia pozapłacowe (dofinansowujemy Twój urlop i przyszłą emeryturę),
    • wyposażenie w narzędzia pracy: telefon i laptop,
    • możliwość poszerzania wiedzy z zakresu ubezpieczeń,
    • inspirującą pracę w zgranym zespole.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.