Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. administracyjno - biurowych

A.P. Instruments Sp. z o.o. Sp.k.

  • Białozora 37A
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa na zastępstwo
  • Pełny etat
  • Asystent

Białozora 37A

Warszawa

Firma A.P. Instruments Sp. z o.o. Sp.k. - założona w Warszawie w 2001 roku, działa jako wyłączny i jedyny przedstawiciel oraz dystrybutor handlowy renomowanych światowych marek sprzętu analitycznego i pomiarowego. Nasi specjaliści doradzają przy wyborze odpowiedniej konfiguracji analizatorów i niezbędnych akcesoriów według indywidualnych potrzeb użytkowników. Zajmują się także organizacją pokazów oferowanych analizatorów i wykazują ich przydatność do konkretnych zastosowań w nauce i technice.

Zakres obowiązków:

  • wystawianie faktur i dokumentów magazynowych
  • kompletowanie dokumentacji przetargowej
  • realizowanie zamówień klientów
  • wparcie działań handlowych i serwisowych
  • wsparcie w prowadzeniu biura

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • kultura osobista
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • operatywność i komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność, sumienność, komunikatywność
  • dokładność, systematyczność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (umowa zastępstwo)
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • możliwość rozwoju zawodowego w środowisku renomowanych firm międzynarodowych
  • przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

Zapraszamy do przesłania aplikacji za pośrednictwem przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne