Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 03.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy? Chcesz pracować
    w międzynarodowym koncernie spożywczym? Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:

    Lokalizacja: Warszawa

    Poznaj zakres obowiązków:

    • Tworzenie i odświeżanie raportów sprzedażowych
    • Rozliczanie premii dla klientów bezpośrednich i niebezpośrednich oraz agentów handlowych
    • Administracja rezerwami kosztowymi
    • Przygotowanie, uaktualnianie i dystrybucja cennika
    • Rejestracja dostawców i klientów w systemie sprzedaży
    • Archiwizacja dokumentów

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Doświadczenia w administracji dokumentami i rozliczeniami oraz przygotowywaniu analiz sprzedaży (min. 1 rok)
    • Doświadczenie w pracy z klientem będzie dodatkowym atutem
    • Wykształcenia wyższego
    • Wysokich umiejętności analitycznych
    • Umiejętność budowania raportów w Power BI
    • Zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego Excel
    • Znajomość systemu SAP jest dodatkowym atutem
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
    • Umiejętność planowania, organizacji pracy i ustalania priorytetów
    • Nastawienia na realizację celów
    • Umiejętności pracy w zespole
    • Inicjatywy oraz umiejętności rozwiązywania problemów
    • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę na czas określony (1 rok) wraz z konkurencyjnym pakietem socjalnym
    • Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy z branży FMCG
    • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

    Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

    Prosimy o dołączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.