Asystent ds. Wsparcia Sprzedaży z j. niemieckim - Researcher

ARKETA sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Asystent

Firma z dużym doświadczeniem zajmująca się eksportem usług budowlanych na rynkach europejskich. Obecnie ze względu na duże zapotrzebowanie na usługi na rynku niemieckim poszukujemy osób do współpracy.

Opis stanowiska:

  • Poszukiwanie nowych partnerów biznesowych
  • Doprowadzanie do rozmów i negocjacji
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych,
  • Uczestniczenie w rozmowach handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami,
  • Raportowanie wyników pracy.
  • Możliwość zarządzania / koordynowania projektami ( opcjonalnie )

Wymagania:

  • Umiejętność budowania i utrzymywania właściwych relacji z klientami,
  • Wysokie umiejętności negocjacyjne oraz interpersonalne,
  • Determinacja w realizacji celów,
  • Skuteczność w działaniach handlowych,
  • Entuzjazm, operatywność oraz uczciwość,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Praktyczna wiedza z zakresu obsługi klienta, sprzedaży i marketingu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Komunikatywność
  • Samodzielność, dynamizm, zaangażowanie
  • Prawo jazdy kat B ( opcjonalnie )
  • Mile widziani absolwenci.

Oferujemy:

  • Wysokie wynagrodzenie, w zależności od osiąganych wyników pracy,
  • Zatrudnienie B2B lub inna forma,
  • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, tablet ...),
  • Możliwość zdobywania doświadczenia na rynkach zagranicznych
  • Wyjazdy rekreacyjno-sportowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy