Ta oferta pracy jest nieaktualna od 165 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Wsparcia Technicznego z językiem fińskim

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 06.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    G-Force jest wiodącym dostawcą usług rekrutacji stałych i outsourcingu.

    Do grona naszych Klientów należą globalne firmy z branży: IT i BPO/SSC.

    Poszukujemy Kandydatów na stanowiska specjalistyczne i managerskie zainteresowanych rozwojem kariery na terenie Polski i zagranicy.

    Obecnie dla naszego Klienta z Warszawy, poszukujemy osób zainteresowanych pracą jako:

    Miasto: Warszawa
    FIN/HD/WAW

    Zakres obowiązków:

    • Telefoniczne oraz mailowe wsparcie klienta w języku fińskim
    • Analizowanie i rozwiązywanie zgłaszanych problemów oraz odpowiadanie na zapytania, które dotyczą sprzętu oraz oprogramowania Klienta
    • Rejestrowanie oraz klasyfikowanie nadchodzących zgłoszeń
    • Przekazywanie złożonych zapytań do odpowiednich zespołów wsparcia IT

    Od Kandydatów oczekujemy:

    • Znajomości języka fińskiego od poziomu min. B2
    • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
    • Wiedzy technicznej na poziomie codziennego użytkownika sprzętów elektronicznych

    Nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę
    • Pracę w międzynarodowym środowisku z codziennym wykorzystaniem języków obcych
    • Bogaty pakiet socjalny (m.in. pakiet medyczny, karta Multisport, karta lunchowa)
    • Dostęp do nowoczesnych technologii
    • Jasną ścieżkę rozwoju dopasowaną do potrzeb i wymagań pracowników

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.