Oferta pracy

Asystent ds. współpracy z zagranicą z językiem angielskim

Pharmapoint SA

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Zapisywanie i archiwizowanie cenników i faktur

  • Wykonywanie zdjęć produktów

  • Zapewnienie sprawnego obiegu próbek

  • Kompleksowa obsługa mniejszych kontrahentów zagranicznych z czasem opcja rozwoju na specjalistę ds. współpracy z zagranicą.

  • Przygotowywanie wycen dla klientów zagranicznych.

  • Przygotowywanie dokumentów posprzedażowych oraz uzupełnianie kwestionariuszy

  • Wystawianie proform

  • Monitorowanie wykazu produktów zagrożonych brakiem dostępności w Polsce na stronie Ministerstwa Zdrowia.

  • Wysyłka/odbiór dokumentów do/z GIF

  • Archiwizacja dokumentów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Język angielski w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację biznesową - warunek konieczny

  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie podstawowych aplikacji biurowych (m.in. MS Excel)

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Sumienność, dobra organizacja i odpowiedzialność

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w dużej firmie w młodym, przyjaznym zespole

  • Stałe godziny pracy (od poniedziałku do piątku)

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji - system szkoleń wewnętrznych

  • Program prywatnej opieki medycznej PULS

  • Dofinansowanie pakietu sportowego Fit Profit

  • Możliwość ubezpieczenia Grupowego

  • Ubezpieczenie lekowe (80% dofinansowania do leków na receptę)

  • Bony świąteczne

  • Szczepienia przeciwko grypie

Pharmapoint SA - spółka należąca do Pelion SA*, oferująca pełny zakres usług logistyczno-dystrybucyjnych i marketingowo-sprzedażowych.

Pelion SA to jedna z największych grup kapitałowych działających na rynku ochrony zdrowia w Polsce i na Litwie. Usługi świadczone przez Grupę obejmują wszystkie segmenty rynku (hurtowy, detaliczny i szpitalny) i są skierowane do: pacjentów, aptek, szpitali oraz producentów. Pelion S.A. to spółka holdingowa, pełniąca nadzór właścicielski nad wszystkimi obszarami działalności Grupy realizowanymi odpowiednio przez PGF SA - sprzedaż hurtowa, PGF Urtica - zaopatrzenie szpitali, CEPD N.V – sprzedaż detaliczna i Pharmalink – usługi dla producentów.

Przewiń do profilu firmy