Ta oferta pracy jest nieaktualna od 27 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Wycen i Ofertowania

  • Gliwice, Zabrze, śląskie
  • Asystent
  • 2019-05-23

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji systemów osłonowych do obiektów budowlanych. Od prawie 25 lat z zaangażowaniem rozwijamy naszą działalność ─ dzięki temu z rodzinnego biznesu przekształciliśmy się w stabilne przedsiębiorstwo. Codziennie doskonalimy nasze rozwiązania i dzisiaj z dumą gwarantujemy Klientom na całym świecie wysoką jakość produktu oraz zwinne działanie.

    Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy zaangażowanych, sumiennych i nastawionych na rozwój osób na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gliwice, Zabrze

    Najważniejsze obowiązki:

    • Przygotowywanie wycen oraz ofert na podstawie zamówień od klientów zagranicznych
    • Analiza dokumentacji przesłanej przez klienta zagranicznego, związanej z zamówieniem (opisy, rysunki, schematy)
    • Analiza potrzeb i oczekiwań klienta
    • Ścisła współpraca z Działem Handlowym oraz innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie wyższe lub techniczne)
    • 6 miesięcy doświadczenia w pracy biurowej
    • Dokładność oraz sumienność
    • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia, zmysł techniczny, zaangażowanie
    • Znajomość języków obcych będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ubezpieczenie dodatkowe współfinansowane przez Pracodawcę
    • Duże możliwości rozwoju zawodowego
    • Przyjazną atmosferę pracy w dynamicznym środowisku pracy
    Osoby spełniające powyższe kryteria, zainteresowane ww. ofertą pracy
    proszone są o przesłanie CV w języku polskim klikając w przycisk aplikowania.