Oferta pracy

Asystent ds. wynajmu samochodów

iFleet Wynajem Samochodów Sp. z o.o. Sp. K.O firmie

  • Górczewska 32, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 11 lut 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

iFleet Wynajem Samochodów Sp. z o.o. Sp. K.

Górczewska 32

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa telefoniczna, mailowa oraz osobista Klientów wypożyczalni samochodów.

  • Bieżące dbanie o prawidłowy stan techniczny i wizualny samochodów.

  • Weryfikacja prawidłowości ponoszonych kosztów serwisowych.

  • Współpraca z dealerami, instytucjami finansowymi, serwisami samochodowymi oraz ubezpieczycielami.

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B i minimum 1 rok doświadczenia w prowadzeniu samochodu.

  • Dyspozycyjność i pełne zaangażowanie.

  • Co najmniej podstawowa wiedza techniczna z zakresu motoryzacji.

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

  • Znajomość obsługi komputera i programów pakietu Office (w szczególności Excel).

  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

  • Zdolności organizacyjne.

  • Samodzielność i odpowiedzialność.

  • Chęć rozwoju i współtworzenia nowej organizacji.

  • Studenci studiów zaocznych.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premią motywacyjną.

  • Atrakcyjną, pełną wyzwań pracę.

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w nowej na rynku firmie.

  • Godziny pracy: 8:00 – 16:00 / 10:00 – 18:00

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji.

  • Świetną atmosferę.