Asystent ds. Zagospodarowania Przestrzennego

R.Power

R.Power

Puławska 2

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie wniosków o wydanie decyzji o warunkach zabudowy.

  • Prowadzenie postępowań administracyjnych zmierzających do uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.

  • Bieżąca współpraca z organami administracji publicznej.

  • Bieżąca współpraca z podmiotami współpracującymi.

  • Prowadzenie i archiwizacja dokumentacji projektowej.

  • Wsparcie Biura w innych bieżących działaniach.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie we współpracy z organami administracji publicznej.

  • Praktyczna znajomość procesu uzyskiwania decyzji administracyjnych.

  • Praktyczna znajomość MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel.

  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: gospodarka przestrzenna, prawo, administracja, inżynieria środowiska.

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej.

  • Samodzielność, sumienność, dokładność.

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i pracy w zespole.

  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego.

  • Komunikatywność i otwartość w kontaktach międzyludzkich.

To oferujemy

  • Pracę na pełen etat w centrum Warszawy w firmie będącej liderem rynku fotowoltaiki w Polsce.

  • Pracę przy ciekawych i nowoczesnych projektach inwestycyjnych.

  • Możliwość rozwoju umiejętności komunikacyjnych, analitycznych i organizacyjnych.

  • Umowę o pracę wraz z pakietem benefitów

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • dodatkowy urlop z okazji urodzin

R.Power

R.Power S.A. jest liderem sektora elektrowni słonecznych w Polsce. Jesteśmy w pełni zintegrowaną firmą fotowoltaiczną działającą w całym łańcuchu wartości, w tym w rozwijaniu nowych projektów, budowie (własny EPC) i zarządzaniu budową (EPCM), a także usługach serwisowych (O&M) dla istniejących elektrowni słonecznych. Oprócz rozwoju nowych projektów prowadzonego we własnym zakresie, dokonujemy przejęć projektów od firm zewnętrznych zarówno w Polsce, jak i w ramach ekspansji na inne rynki europejskie m.in. w Portugalii, Hiszpanii i we Włoszech.

Przewiń do profilu firmy