Oferta pracy

Asystent ds. Zakupów home decor

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

Azymutalna 11

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za operacyjną część procesu zakupowego: poprawność, kompletność i terminowość danych,

  • wsparcie kupca w procesie realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • znasz bardzo dobrze język angielski (poziom B2/C1),

  • Excel nie jest dla Ciebie jak Martix i możesz się w nim odnaleźć jak Neo,

  • świetnie organizujesz swoją pracę,

  • doskonale radzisz sobie z wieloma zadaniami naraz,

  • możesz pochwalić się doświadczeniem na stanowisku biurowym,

  • masz smykałkę do negocjacji i głowę pełną pomysłów,

  • nie boisz się wyzwań,

  • wiążesz swoją przyszłość zawodową z rozwojem w obszarze zakupów,

  • branża home decor wywołuje u Ciebie dreszczyk pozytywnych emocji.

To oferujemy

  • atmosferę jak w "home"

  • stabilne zatrudnienie w jednej z największych firm z branży home decor w kraju,

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i stażu pracy,

  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych,

  • pracę z ludźmi otwartymi na Twoje pomysły, którzy chętnie dzielą się wiedzą oraz doświadczeniem,

  • współpracę z dostawcami z całego świata,

  • dostęp do produktów zanim pojawią się w sklepach,

  • wpływ na finalny wygląd produktu, który trafia na półki salonów home&you,

  • wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy,

  • nowe wyzwania w obszarze, w którym każdy dzień jest inny,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dobrze skomunikowaną lokalizację – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia za wyniki

Bezapelacyjny lider w branży wnętrzarskiej w Polsce

Biznes lokalny założony i prowadzony przez rodzinę

Kreatywni ludzie, którzy pracują nad ciekawym asortymentem

Miłość do pięknych wnętrz – to właśnie od niej wszystko się zaczęło. Oryginalne, pełne uroku i funkcjonalne aranżacje to nasza pasja, którą rozwijamy codziennie od ponad 20 lat, zajmując się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Bacznie śledzimy nowe trendy w branży wnętrzarskiej, nie boimy się przy tym także kreować własnych – zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Nieustannie poszukujemy nowych inspiracji, aby tworzyć oryginalne kolekcje ozdób, tekstyliów i domowych akcesoriów dla naszych marek: home&you oraz Essex.

Przewiń do profilu firmy