Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. zakupów i logistyki

TACTICA Pharmaceuticals

Generała Bohdana Zielińskiego 22

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Planowanie produkcji krótkoterminowej i długoterminowej

  • Awizacja transportów

  • Organizacja wewnętrznych zleceń transportowych

  • Kontrolowanie poprawności danych w systemie

  • Tworzenie dokumentacji przewozowej

  • Przygotowywanie raportów, analiz oraz prezentacji

  • Aktualizacja raportów produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane wykształcenie kierunkowe

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne i organizacyjne

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel (praca na liczbach i licznych zestawieniach danych)

  • Znajomość obsługi systemów ERP

  • Umiejętność ustalania priorytetów i efektywnego planowania czasu

  • Umiejętności negocjacyjne i komunikacyjne

  • Znajomość języka angielskiego

  • Wysoki poziom energii, inicjatywa i chęć do pracy w zespole

  • Dyspozycyjność i zaangażowanie

Mile widziane

  • Doświadczenie w obszarze zakupów w branży produkcyjnej

  • Doświadczenie w obszarze logistyki

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w młodej i dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie farmaceutycznej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie