Ta oferta pracy jest nieaktualna od 130 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Zakupów

  • Jawor, dolnośląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-07-09

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    INDUSTRIALESUD jest międzynarodową grupą, zajmującą się rozwojem, projektowaniem, produkcją i dystrybucją wnętrz dla najlepszych producentów samochodów na świecie. Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się grupą, stale zaangażowaną w proces realizacji potrzeb naszych Klientów.

    Obecnie do naszego zakładu IS-POLSKA SP. Z O.O. w Jaworze poszukujemy doświadczonej i zmotywowanej osoby do pracy na stanowisku:

    Miejsce pracy: Jawor
    Zakres obowiązków:
    • Przygotowanie zapytań oraz zbieranie ofert od dostawców materiałów pomocniczych i części zamiennych,
    • Przygotowanie porównania otrzymanych ofert,
    • Składanie zamówień do dostawców oraz monitorowanie dostaw,
    • Kodyfikacja materiałów i zarządzanie bazą danych artykułów w systemie,
    • Kontrola zapasów materiałów pomocniczych,
    • Współpraca z innymi działami w zakresie ich zapotrzebowań.

    Oczekiwania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
    • Myślenie analityczne,
    • Excel - dobra znajomość.
    Nasza oferta pracy:
    • Stabilne zatrudnienie w godz. 08:00-16:00 (umowa o pracę na pełny etat),
    • Doświadczony zespół współpracowników,
    • Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego w wielokulturowym środowisku,
    • Opieka medyczna,
    • Atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny.

    Osoby zainteresowane udziałem w tym procesie rekrutacji, zapraszamy do składania aplikacji wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do prowadzenia procesu rekrutacji za pomocą przycisku Aplikuj lub bezpośrednio w siedzibie firmy w Jaworze przy ul. Wrocławskiej 26A.