Logo Pracuj.pl

Asystent ds. zakupów

Purinova Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie
    śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • odpowiedzialność za kompleksową realizację procesu zakupowego oraz projektów przez asystowanie kupcom w ich działaniach oraz procesowanie handlu,
  • prowadzenie analiz warunków handlowych oraz weryfikacja warunków wynegocjowanych umów/transakcji,
  • analiza rynku w obrębie branży chemicznej i przygotowywanie raportów z analiz;
  • nawiązywanie nowych oraz utrzymywanie bieżących kontaktów z dostawcami, w tym odpowiedzialność za prowadzenie projektów wewnętrznych w zakresie rozwijania współpracy z nimi,
  • kontrola stanów magazynowych, monitorowanie terminowości dostaw, rozliczanie dokumentów handlowych,
  • koordynacja i kontrola łańcucha dostaw,
  • operacyjna obsługa zakupów realizowanych na podstawie stałych umów oraz zakupów doraźnych/spotowych,
  • wsparcie administracyjne działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz negocjacyjne,
  • znajomość podstaw zarządzania projektami / doświadczenie uczestnictwa lub prowadzenia projektów wewnątrz firmy,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • elastyczność w działaniu/szybkie adaptowanie się do zmian,
  • mile widziana znajomość planowania produkcji oraz systemów klasy ERP lub edukacja w tym obszarze,
  • gotowość do okazjonalnych delegacji krajowych i zagranicznych (mile widziane prawo jazdy).

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci

Purinova Sp. z o.o.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Asystent ds. zakupów, śląskie