Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. zapewnienia jakości

OVOVITAO firmie

  • Rzgów

    Rzgów, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • administrowanie dokumentacji systemowej

  • współpraca przy tworzeniu/aktualizacji obowiązującej dokumentacji systemowej

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe w kierunku Technologia Żywności, Biotechnologia, Zarządzanie Jakością lub pokrewne

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • pracowitość i sumienność

  • prawo jazdy kategorii B

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w zakresie zarządzania jakością w przedsiębiorstwie spożywczym

  • znajomość wymogów systemu HACCP i przepisów prawa żywnościowego norm ISO 22000, ISO 90001, standardu BRC

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku

    OVOVITA

    Zakład przetwórstwa jaj OVOVITA to jedno z największych i najnowocześniejszych tego typu przedsiębiorstw w Europie. Specjalizujemy się w produkcji oraz przetwórstwie jaj spożywczych.

    Przewiń do profilu firmy