Ta oferta pracy jest nieaktualna od 176 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. zarządzania najmem

  • Gdańsk, pomorskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 2018-01-22

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mozo sp. z o.o.

    Mozo Zarządzanie Najmem jest spółką działającą w branży nieruchomości w rozwijającej się na naszym rynku dziedzinie - Zarządzanie najmem lokali mieszkalnych.

    Opiekujemy się mieszkaniami wynajmowanymi, powierzanymi nam przez prywatnych właścicieli. Wyręczamy ich z wszelkich obowiązków właściciela - od spraw administracyjnych, poprzez poszukiwanie i obsługę najemców, po sprawy techniczne (reagowanie na awarie, organizacja napraw) oraz windykację i obsługę prawną.

    Miejsce pracy: Gdańsk
    Region: pomorskie
    Numer referencyjny: AdsN/2018/1
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    Celem stanowiska jest nadzór nad najmem mieszkań oraz dbanie o satysfakcję Najemców i Wynajmujących.

    Asystent ds. najmu działa pod okiem doświadczonego Specjalisty ds. najmu, realizując wszelkie zadania związane z przygotowaniem mieszkań do najmu:

    • aranżacja/doposażenie mieszkania - w tym organizacja zakupów;
    • inwentaryzacja lokalu, przygotowanie umów i protokołów;
    • prezentacje nieruchomości potencjalnym najemcom, zawieranie umów, wydanie i odbieranie nieruchomości;
    • Podstawowe działania windykacyjne
    • Obsługa klienta

    WYMAGANIA

    Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia! Wszystkiego Cię nauczymy.

    • motywacja do pracy oraz zaangażowanie,
    • dyspozycyjność, punktualność,
    • dobra organizacja pracy,
    • wymagana komunikatywność i asertywność,
    • samodzielność w działaniu,
    • prawo jazdy kat. B
    • mile widziany własny samochód

    OFERUJEMY

    • możliwość nabycia doświadczenia w spółce zdobywającej pozycję lidera w branży,
    • interesującą pracę w szybko rozwijającej się firmie,
    • różnorodność wykonywanych zadań (na tym stanowisku nie ma rutyny!)
    • elastyczność w kontekście doboru godzin pracy,
    • pełne wsparcie zespołu,
    • szkolenia wewnętrzne i możliwość uczestnictwa w spotkaniach integracyjnych,
    • rozliczenie kosztów związanych z wykorzystaniem własnego środka transportu,
    • pracę w zespole młodych ludzi, dla których ważna jest ATMOSFERA pracy.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Mozo sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Mozo sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.