Asystent ds. zdalnej obsługi biura

ULTIMA PACK sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy firmą z branży maszynowej, zajmujemy się dostawą maszyn pakujących oraz całych linii produkcyjnych. Z naszych rozwiązań korzysta szeroka gama klientów: od małych firm rodzinnych do międzynarodowych korporacji. Współpracujemy z najbardziej doświadczonymi producentami urządzeń w Europie, głównie z Włoch.

Obecnie poszukujemy osoby do zdalnej obsługi biura w jednej z naszych spółek Ultima Pack (umowa na zastępstwo - urlop macierzyński pracownika). Zatrudnienie co najmniej do końca 2020 roku (możliwość podjęcia stałej współpracy po tym okresie)

Zakres obowiązków:

  • obsługa i monitorowanie zamówień klientów
  • obsługa poczty e-mailowej
  • redagowanie korespondencji
  • odbieranie telefonów
  • tłumaczenie korespondencji i ofert z języka angielskiego na polski i odwrotnie
  • zarządzanie dokumentacją i zgromadzonymi materiałami
  • prowadzenie kalendarza spotkań przełożonego, organizacja wyjazdów służbowych
  • wystawianie faktur
  • wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie,
  • znajomość obsługi komputera (Microsoft Office, Internet),
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie pozwalająca na swobodną komunikację - warunek konieczny (codzienna praca w języku angielskim),
  • dyspozycyjność i sumienność,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność skupienia uwagi na szczegółach (codzienna praca z dokumentacją i fakturami)
  • komunikatywność (codzienne rozmowy telefoniczne z klientami oraz producentami)
  • komputer z dostępem do Internetu

Oferujemy:

  • pracę w 100% zdalną,
  • stałe godziny pracy (w godzinach 8:00 -16:00 od poniedziałku do piątku)
  • rozwojowe środowisko pracy, w którym można się dużo nauczyć

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV razem z propozycją wysokości wynagrodzenia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy