Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. zgodności

  • Oława, dolnośląskie
  • Asystent
  • 09.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    NR REF. 31059//145      Praca w wymiarze: 1/1 etatu

    Miejsce pracy:

    Oława

    TWOJE ZADANIA:

    • Odszukiwane i wyjaśnianie braków towarowych
    • Realizowanie planu inwentaryzacji częściowych
    • Wdrażanie nowych planogramów zgodnie z obowiązującymi zasadami ekspozycji produktów
    • Przeprowadzanie zmian promocji
    • Kontrolowanie dat ważności produktów na magazynie i w chłodniach

    WYMAGANIA:

    • Uprzejmość, komunikatywność i zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
    • Umiejętność pracy w zespole
    • Odpowiedzialność, samodzielność, i zaangażowanie w pracę
    • Umiejętność analizy i sporządzania raportów
    • Znajomość obsługi komputera w zakresie MS Word i MS Excel, MS Outlook

    OFERUJEMY:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Szeroki pakiet szkoleń na stanowisku pracy
    • Elastyczne godziny pracy
    • Możliwość udziału w programach rozwojowych na inne stanowiska pracy
    • Możliwości rozwoju zawodowego (80% kadry kierowniczej pochodzi z awansów  wewnętrznych)
    • Zniżkę 10% na zakupy w Tesco dla pracowników z 3-miesięcznym stażem pracy oraz 20% zniżki na posiłki w sieci Bistro
    • Bony świąteczne, bony okolicznościowe na rozpoczęcie roku szkolnego, wyprawka na urodzenia dziecka, upominki jubileuszowe za staż pracy
    • Pracę dla osób pełnoletnich w każdym wieku
    • Osoby niepełnosprawne są mile widzianymi kandydatami

      ZAAPLIKUJ
      online za pomocą formularza aplikacyjnego
      na naszej stronie www.kariera.tesco.pl