Asystent Dyrektor Oddziału

Nestlé Polska S.A.

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Organizacja spotkań biznesowych

  • Sprawny przepływ informacji i dokumentów w organizacji oraz opieka nad obiegiem dokumentacji

  • Realizacja zadań administracyjno-biurowych

  • Współpraca z dostawcami usług do biura i administracją obiektu

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność i umiejętność szybkiego reagowania

  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę i zorientowanie na cel

  • Otwartość i komunikatywność w pracy z ludźmi

  • Znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku firmy z branży FMCG

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Konkurencyjny pakiet socjalny

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Umowa o prace na zastępstwo

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • program emerytalny

  • parking dla pracowników

Poszukujemy osoby do zespołu, która będzie zarządzała relacjami z przewoźnikami w zakresie realizacji transportu zgodnie z ilościami określonymi w umowie oraz zapewnieniem transportu ad-hoc w przypadku wzrostu potrzeb. Kluczowym zadaniem na tym stanowisku jest okresowa analiza ilości środków transportu niezbędnych do zapewnienia odpowiedniego poziomu jakości obsługi Klienta przy optymalnych kosztach.

Nestlé w Polsce jest wiodącą firmą w obszarze żywienia z portfolio blisko 1600 produktów i prawie 70 marek, w tym m.in.: NESCAFĒ, WINIARY, GERBER, PRINCESSA, KIT KAT, LION, NESQUIK, NAŁĘCZOWIANKA oraz PURINA. Nestlé działa na polskim rynku od 1993 roku. Firma zatrudnia aktualnie 5500 pracowników w 8 lokalizacjach.

Przewiń do profilu firmy