Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent dyrektora ds. sprzedaży

Tu choinki s.c.O firmie

  • Siedlce

    Siedlce, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Budowanie bazy klientow

  • Inicjowanie i kontrola działań zapewniających sprzedaż,

  • Planowanie i organizacja pracy działu zgodnie z potrzebami biznesowymi,

  • Zapewnienie zysku poprzez kontrolę kosztów i zapobieganie stratom

Nasze wymagania

  • Do naszego zespołu poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, ambitnych, pełnych optymizmu, stanowiących wzór do naśladowania i potrafiących działać zespołowo.

  • Doświadczenia w sprzedaży i w zarządzaniu sprzedażą,

  • Doskonałych umiejętności interpersonalnych,

  • Chęci rozwoju oraz pozytywnego nastawienia,

  • Dobrej organizacji pracy oraz zdolności do ustalania priorytetów w zależności od potrzeb,

  • Umiejętności planowania i radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie,

  • Rozwiniętych zdolności sprzedażowych i umiejętności zarządzania biznesem z uwzględnieniem aktualnych trendów handlowych

To oferujemy

  • Umowę o pracę bez okresu próbnego,

  • Dopłatę do ubezpieczenia na życie i prywatnej opieki medycznej.

Tu choinki s.c.

Jako jedna z największych Producentów Drzewek Bożonarodzeniowych na świecie, TUCHOINKI.PL oferuje nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego. Wierzymy w potencjał naszych pracowników, dlatego wspieramy każdego, kto chce podejmować nowe wyzwania. TUCHOINKI. PL oferujemy dynamiczne, wciąż zmieniające się środowisko pracy. Możesz mieć pewność, że u nas nie będziesz się nudzić.

Przewiń do profilu firmy