Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Dyrektora ds. Technicznych, konstruktor / ślusarz

KATREXO firmie

  • Skoczów

    Skoczów, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • nadzór i kontrola nad dokumentacją potwierdzającej zgodność wyrobów z dokumentacją techniczną

  • nadzór i kontrola nad zgodnością wyrobu z wymaganiami jakościowymi i normami

  • ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy (ślusarnia, warsztat samochodowy, lakiernia)

  • logistyczne i administracyjne wsparcie pracy Dyrektora,

  • nadzór nad sprawnym przepływem dokumentacji i informacji,

  • przygotowywanie zestawień, raportów, prezentacji i sprawozdań,

Nasze wymagania

  • umiejętność czytania rysunków technicznych

  • umiejętność organizacji czasu i miejsca pracy

  • nadzór nad powierzonym narzędziami oraz sprzętem

  • umiejętność pracy w zespole

  • znajomość branży motoryzacyjnej

  • znajomość zagadnień gospodarki magazynowej

  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane o profilu elektrycznym, elektrotechnicznym lub automatyki)

  • znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, elektryki i automatyki

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do wykonywanych obowiązków

  • świadczenia około płacowe (paczki, bony);

  • spotkania integracyjne.

  • Benefity

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • pikniki rodzinne