Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Dyrektora Handlowego

AMLUX Sp. z o.o.O firmie

AMLUX Sp. z o.o.

Grójecka 77

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Logistyczne i administracyjne wsparcie Dyrektora Handlowego

  • Przygotowanie zestawień, prezentacji i raportów

  • Umawianie spotkań z klientami

  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

  • Realizowanie bieżących zadań wyznaczonych przez przełożonego

  • Budowanie bazy klientów

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i wysoka kultura osobista

  • Zdolności organizacyjne i interpersonalne

  • Komunikatywność, umiejętność samodzielnej pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i odpowiedzialność

  • Umiejętność analitycznego myślenia

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie

  • Możliwość awansu w strukturach firmy