Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Dyrektora Kreatywnego

MAE MULTIMEDIA ART & EDUCATION sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • praca w zespole nad przygotowaniem koncepcji wystaw, interaktywnych rozwiązań edukacyjnych, a także innych produktów i materiałów wymagających kreatywnego podejścia

  • ścisła współpraca z Dyrektorem Kreatywnym i zewnętrznymi współpracownikami (architekci, graficy, konsultanci merytoryczni itp.)

  • współpraca z podwykonawcami w zakresie projektów kreatywnych

  • wsparcie Dyrektora Kreatywnego w tworzeniu pomysłów na nowe produkty edukacyjne i multimedialne

  • współprojektowanie materiałów wizerunkowych i marketingowych spółki

Nasze wymagania

  • biegła znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie, m.in.: AutoCad, SketchUp / Rhino 3d, pakiet Adobe (Photoshop, Illustrator) oraz pakietu Office

  • znajomość trendów w projektowaniu architektonicznym, dizajnie, grafice

  • znajomość zasad projektowania graficznego

  • kreatywność i poczucie estetyki poparte ciekawymi projektami w portfolio

  • otwarty umysł, umiejętność tworzenia unikatowych rozwiązań oraz kreatywnego podejścia do problemów,

  • umiejętność pracy w zespole

  • umiejętność działania pod presją czasu

  • dobra organizacja pracy

  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie komunikatywnym

  • Osoby zainteresowane udziałem w procesie rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji: wymagane CV oraz określenie wymagań finansowych i dostępności kandydata.

  • Aplikacje bez powyższych danych nie będą rozpatrywane.

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy

  • umowa zlecenie lub B2B

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • prywatną opiekę medyczną

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

MAE Multimedia Art & Education to nowoczesna pracownia projektowo-realizacyjna oferująca usługi w obszarze technik ekspozycyjnych i multimedialnych dla podmiotów prywatnych i publicznych, w tym muzeów i centrów nauki.

Świadczymy usługi konsultacyjne, projektowe i produkcyjne. Zapewniamy kompleksowe prowadzenie procesu tworzenia wystaw – od etapu koncepcyjnego przez projekt wykonawczy, scenariusze wystawiennicze, realizację po serwis i utrzymanie. Wśród naszych szczegółowych kompetencji można wymienić m.in. projektowanie i produkcję edukacyjnych treści multimedialnych, tworzenie aplikacji

mobilnych, projektowanie ścieżek zwiedzania opartych o interaktywne eksponaty cyfrowe i mechatroniczne, realizacje scenograficzne i audiowizualne.