Oferta pracy

Asystent Dyrektora

ING Bank Śląski S.A.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

Warszawa

W ING Banku Śląskim liczą się ludzie. Naszym Klientom doradzamy uczciwie, mówiąc wprost, a pracowników traktujemy z uznaniem, dając możliwość rozwoju i przestrzeń do realizacji różnorodnych pasji. Dołącz do nas! #polecam

Numer ref.: AŚ_0024741

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Twoje zadania:

  • Obsługa administracyjno – sekretarska dyrektora (prowadzenie kalendarza spotkań, organizowanie pracy Biura Regionu, przygotowywanie materiałów na spotkania, obsługa poczty, organizowanie spotkań online i podróży służbowych, itp.),
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i prezentacji na potrzeby jednostki organizacyjnej,
  • Wspieranie dyrektora w zakresie prowadzonych projektów, współpraca z innymi jednostkami Banku,
  • Prowadzenie bieżącej korespondencji (w języku polskim i angielskim),
  • Dokonywanie wstępnej i bieżącej kontroli dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami i obiegiem dokumentacji w organizacji,
  • Terminowe i rzetelne archiwizowanie dokumentów.

Nasze oczekiwania:

  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - poziom C1,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Access, Word, Power Point),
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacja pracy (dokładność, rzetelność w wykonywanych obowiązkach).

Oferujemy Ci:

  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitów

Mile widziane:

  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w tym business english),
  • Umiejętność sporządzania raportów i prezentacja wyników jednostek.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy