Oferta pracy

Asystent Dyrektora

Steinhoff International Sourcing and Logistics Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, Polska
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Steinhoff International Sourcing and Logistics Poland Sp. z o.o.

Warszawa

Warszawa

Steinhoff International Sourcing and Logistics Poland Sp. z o.o. jest międzynarodową organizacją zakupową grupy STEINHOFF, światowego lidera detalicznej sprzedaży mebli i wyposażenia domowego. W Warszawie znajduje się regionalne Biuro Zakupów na Europę środkową, do którego poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • przygotowywanie umów i innych dokumentów kadrowych oraz nadzór nad ich obiegiem
  • ścisła współpraca z zewnętrznym działem księgowości oraz HR
  • zarządzanie personelem
  • przygotowywanie prezentacji
  • tłumaczenia (francuski, angielski)
  • zarządzanie flotą samochodową
  • negocjowanie umów z kontrahentami
  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania biura
  • zarządzanie obiegiem dokumentów i korespondencji
  • organizowanie podróży służbowych, rozliczanie delegacji
  • zarządzanie kalendarzem prezesa
  • nadzór nad zaopatrzeniem firmy w materiały biurowe, spożywcze

Kwalifikacje:

  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego (warunek konieczny)
  • dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • dobra znajomość pakietu Office (Word, Excel, Power Point)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • mile widziane podstawy wiedzy z zakresu przepisów prawa pracy i administracji kadrowej
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę na 15 miesięcy
  • zatrudnienie w międzynarodowej korporacji
  • miłą atmosferę w miejscu pracy oraz dobre warunki socjalne
  • pakiet medyczny oraz ubezpieczenie na życie
  • kursy językowe
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bonus roczny

Zainteresowanych ofertą prosimy o przesłanie swojego CV w języku francuskim klikając w przycisk:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy