Oferta pracy

Asystent Dyspozytora Drobnicy Krajowej

Grupa Geis

  • Długołęka (pow. wrocławski)

    Długołęka (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie przy organizowaniu dystrybucji przesyłek cargo,

  • obsługa systemów informatycznych w zakresie realizowanych zleceń,

  • pomoc przy zaplanowaniu tras,

  • przygotowywanie dokumentów przewozowych i wydawanie dyspozycji kierowcom (w uzgodnieniu z Dyspozytorem Drobnicy Krajowej),

  • pomoc przy aranżowaniu przewozów przesyłek,

  • raportowanie o skuteczności dostaw oraz odbiorów.

Nasze wymagania

  • poszukujemy osoby, która jest skrupulatna i rzetelna,

  • szybko uczy się nowych rzeczy,

  • jest dyspozycyjny (praca na 2 zmiany),

  • posiada doświadczenie w pracy z dokumentami,

  • zna podstawy logistyki i transportu,

  • obsługuje MS Office.

To oferujemy

  • zatrudnienie bez okresu próbnego, umowa o pracę,

  • praca w przyjaznym, dynamicznym i zgranym zespole,

  • zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,

  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 19 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój poszukujemy Asystent Dyspozytora Drobnicy Krajowej.

Przewiń do profilu firmy

W II 2022 planowana jest zmiana lokalizacji na Kąty Wrocławskie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.