Oferta pracy

Asystent Dyspozytora Drobnicy Krajowej

Grupa Geis

  • Lublin

    Lublin, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • obsługa dokumentacji kierowców i oddziału,

  • dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom,

  • weryfikacja i rozliczanie kierowców,

  • komunikacja mailowa i telefoniczna z klientami, kierowcami oraz pracownikami pozostałych oddziałów,

  • koordynacja pracy magazynu i działu drobnicy krajowej (planowanie linii, nadzór nad jakością i terminowością załadunku, weryfikacje przesyłek).

Nasze wymagania

  • Jeżeli jesteś: osobą skrupulatną, systematyczną i rzetelną,

  • szybko przyswajasz nową wiedzę,

  • posiadasz doświadczenie w pracy z dokumentami,

  • znasz podstawy logistyki i transportu,

  • biegle obsługujesz MS Office, w szczególności Outlook i Excel.

Mile widziane

  • posiadasz uprawnienia operatora wózków widłowych.

To oferujemy

  • stabilne i atrakcyjne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w zgranym zespole i możliwość uczenia się od ekspertów,

  • zaplecze silnej, dobrze prosperującej i rozwijającej się międzynarodowej firmy,

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę umożliwiającą rozwój,

  • szereg benefitów (dofinansowanie wyprawki szkolnej, świadczenia świąteczne, program sportowy, prywatna opieka medyczna, na preferencyjnych warunkach - grupowe ubezpieczenie na życie, szkolenia).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Geis

Grupa Geis to niemiecka firma z wieloletnią tradycją, zapewniająca swoim Klientom kompleksowe rozwiązania w dziedzinie logistyki i transportu. Łączymy doświadczenie oraz wiedzę z obecnymi trendami logistycznymi. Różnorodność doświadczeń i kompetencji prawie 500-osobowego zespołu rozproszonego w 19 Oddziałach w Polsce pozwala firmie świadczyć usługi na wysokim poziomie i odnosić sukcesy. Obecnie, z uwagi na intensywny rozwój Działu Dystrybucji, poszukujemy: Asystenta Dyspozytora Drobnicy Krajowej.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli chcesz mieć wpływ na rozwój organizacji i wspólnie budować prężną markę prześlij swoją aplikację.

Cenimy inicjatywę, pasję i zaangażowanie.