Ta oferta pracy jest nieaktualna od 60 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu administracji i księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 18.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Premier Media Sp. z o.o.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Firma wydawniczo - eventowa poszukuje pracownika do działu administracji i księgowości

    Zakres obowiązków:

    • Wystawianie miesięcznych faktur sprzedaży, oraz ich ewidencja,
    • Czynności administracyjne związane z obiegiem dokumentów,
    • Archiwizacja dokumentów finansowych,
    • Wprowadzanie do systemu zadekretowanych dokumentów,
    • Przyjmowanie korespondencji i przesyłek,
    • Przygotowywanie wszelkich  zestawień sprzedaży według przyjętych schematów,
    • Windykacja należności
    • Zadania w obszarze księgowości zlecone przez Główną Księgową,
    • Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach.

    Wymagania:

    • Biegła znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
    • Doświadczenie zawodowe w dziale księgowości przynajmniej 1 rok
    • Znajomość przepisów w dziedzinie finansów, rachunkowości i prawa podatkowego,
    • Znajomość arkusza kalkulacyjnego na poziomie średnim,
    • Zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność,
    • Skrupulatność, przywiązanie uwagi do szczegółów,
    • Duży poziom samodzielności w wykonywaniu czynności.

    Oferujemy:

    • Forma współpracy: umowa na zlecenie,
    • Prosimy o podanie oczekiwanego wynagrodzenia (kwota netto).