Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Administracji

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2019-03-25

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma z 15 letnim doświadczeniem, specjalizująca się w innowacyjnych produktach medycznych, zorientowana na nieustanny rozwój oferowanych wyrobów. Duna jako pierwsza wśród polskich firm wprowadziła na rynek aspiratory „Katarek” wyróżnione 3 krotnie Laurem Konsumenta.

    Szukamy osoby, która...

    • Jest zorganizowana i rzetelna. Ma wysokie umiejętności planowania i organizacji pracy własnej - w szczególności ustalania priorytetów.
    • Jest zorientowana na rezultat. Ważna jest dla niej zarówno jakość, jak i terminowość realizacji zadań. Ma umiejętność logicznego myślenia oraz analitycznego podejścia do problemu.

    w niepełnym wymiarze czasu pracy
    Miejsce pracy: Kraków

    Cel stanowiska:

    • Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za wsparcie funkcjonowania Działu Administracji.

    Zadania na stanowisku:

    • zapewnianie prawidłowego obiegu dokumentów i właściwego przepływu informacji wewnątrz firmy;
    • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej – nadawanie i przyjmowanie listów; przesyłek pocztowych i kurierskich; prowadzenie ewidencji i archiwizowanie dokumentów;
    • weryfikowanie dokumentów wpływających do firmy pod względem poprawności formalnej oraz ich kompletności;
    • sporządzanie zestawień ewidencyjnych, raportów, protokołów dla potrzeb wewnętrznych;
    • obsługa programów wewnętrznych firmy;
    • wsparcie organizacyjne dla wszystkich działów w firmie;
    • kontakt z klientem - telefoniczny i mailowy;
    • pełna organizacja utrzymania i zaopatrzenia biura.

    Nasze oczekiwania:

    • studenci mile widziani;
    • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy biurowej;
    • biegła znajomość pakietu MS Office;
    • umiejętność redagowania korespondencji i pism firmowych;
    • mile widziane posiadanie podstawowej wiedzy w zakresie zagadnień związanych z księgowością.

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
    • możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
    • elastyczne zasady współpracy (umowa o pracę lub umowę zlecenie);
    • partnerska atmosfera w pracy;
    • możliwość rozwoju zawodowego.

    Prosimy przesyłać CV (ze zdjęciem) klikając w przycisk aplikuj.

    Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”