Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Kaspo Lab Sp. z o.o. z siedzibą w: Prometeusza 3, 80-299 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Administracji Laboratorium Wzorcującego

Kaspo Lab Sp. z o.o.

4 500 brutto / mies.
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Prometeusza 3

Osowa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Działu Sprzedaży: obsługa prostych zapytań ofertowych

  • Pomoc w wysyłce wzorców mas (wzorce mają do 25 kg)

  • Działania administracyjne: prowadzenie rejestru poczty, obsługa firmowego telefonu i maila

  • Udział we wzorcowaniach wraz z Technikami Laboratorium

Nasze wymagania

  • Zainteresowanie Metrologią – będzie mile widziane

  • Znajomość j. angielskiego w stopniu dobrym

  • Chęć rozwoju w strukturach naszej firmy: w sprzedaży lub laboratorium

  • Prawo jazdy kat. B

  • Samodzielność i zaradność na stanowisku pracy

  • Stanowisko wymaga współpracy z wszystkimi działami firmy

To oferujemy

  • Pracę w firmie będącej liderem na rynku

  • Ciekawą pracę dla osób nie lubiących nudy

  • Zapoznanie z działaniem firmy opartej o system zarządzania PN-EN ISO/IEC 17025

  • Zapoznanie z funkcjonowaniem systemu zarządzania jakością

  • Ciekawe szkolenia wprowadzające

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

KASPO LAB to posiadające 25 lat doświadczenia, laboratorium akredytowane przez Polskie Centrum Akredytacji. Posiadamy najszerszy zakres akredytacji dla wag i wzorców mas.

Nasz zespół to prawdziwi eksperci w swojej dziedzinie.

Obecnie, do naszej firmy poszukujemy osoby zainteresowanej rozwojem w pasjonującym temacie kalibracji i wzorcowania wag i wzorców mas.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje