Logo Pracuj.pl

Asystent Działu Administracji

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

Gillette 11

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie korespondencji i jej archiwizacja,
  • wsparcie operacyjne pozostałych pracowników Działu
  • prowadzenie dedykowanych zadań w zakresie usług dla aptek
  • wsparcie w koordynowaniu pracy Działu.

Nasze wymagania

  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość MS Office
  • wykształcenie wyższe

To oferujemy

  • atrakcyjny system premiowy
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego (zindywidualizowany plan szkoleniowy)
  • regularny feedback, który pomoże rozwijać Twoje kompetencje
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • Udział w akcjach CSR (np. akcje charytatywne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

#POZNAJ NAS

DOZ S.A. to spół­ka za­rzą­dza­ją­ca naj­więk­szą w kra­ju sie­cią DOZ Ap­tek dbam o zdro­wie, któ­ra li­czy bli­sko 1000 pla­có­wek z czego część z nich jest roz­wi­ja­na w sys­te­mie fran­czy­zy. Jesteśmy naj­więk­szym pra­co­daw­cą na ryn­ku ap­tecz­nym. Za­trud­niamy po­nad 4 500 pracowników, któ­rzy dba­ją o bez­pie­czeń­stwo le­cze­nia far­ma­ko­lo­gicz­ne­go 4,5 miliona Pa­cjen­tów mie­sięcz­nie.

Fir­ma od lat re­ali­zu­je i roz­wi­ja misję opieki nad Pacjentem w my­śl idei

„PACJENT W CENTRUM UWAGI”.

Rekrutacja

ETAP 1

Specjalista z Działu HR przeanalizuje Twoją aplikację pod kątem zgodności z oczekiwaniami na danych stanowisku.

ETAP 2

Zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w trakcie, której będziesz mieć możliwość zaprezentować swoją osobę oraz opowiedzieć o dotychczasowym doświadczeniu zawodowym. W zależności od typu stanowiska możesz zostać poproszony/a o rozwiązanie prostego testu/zadania, który potwierdzi Twoje kompetencje.

ETAP 3

Na tym etapie jeśli rekrutacja tego wymaga odbywają się spotkania z bezpośrednim przełożonym.

ETAP 4

Po podjęciu decyzji kontaktujemy się z kandydatem przekazując informację zwrotną. Niezależnie od decyzji, osoba biorąca udział w rekrutacji otrzymuje wiadomość o jej wyniku. Z kandydatami, którzy otrzymali pozytywną odpowiedź, w trakcie rozmowy ustalamy warunki współpracy 😊

Asystent Działu Administracji, Gillette 11, Polesie, Łódź