Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent Działu Automatyki

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASEO firmie

Rekrutacja zdalna

GRUPA TECHNOLOGICZNA ASE

Narwicka 6

Gdańsk

Grupa Technologiczna ASE – lider na rynku w zakresie dostarczania bezpiecznych technologii i rozwiązań dla przemysłu oraz infrastruktury gospodarczej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • nadzór nad dokumentacją, tworzenie ofert i realizacja zamówień
  • współpraca z producentami i dostawcami (krajowymi i zagranicznymi)
  • koordynowanie i nadzorowanie przebiegu realizacji projektów związanych z branżą automatyki i mechaniki
  • monitorowanie realizacji prac w oparciu o harmonogram

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne w obszarze automatyki/elektrotechniki (lub ostatni rok studiów)
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, MS Project, CAD
  • umiejętność pracy z dokumentacją branży AKPiA i mechanicznych
  • umiejętność analitycznego i strategicznego myślenia
  • komunikatywność, dokładność, obowiązkowość
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i prowadzenia negocjacji

OFERUJEMY:

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie
  • realizacja projektów w różnorodnych dziedzinach automatyki przemysłowej
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia
  • możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami
  • szeroki pakiet socjalny, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta multisport
  • przyjazną atmosferę pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Aby wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych do procesu rekrutacyjnego prosimy o zamieszczenie w swojej aplikacji następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie wskazanym w aplikacji CV przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku w celu włączenia do prowadzonych aktualnie i w przyszłości procesów rekrutacyjnych, zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, że Administratorem moich danych osobowych jest Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku. Zostałem/am poinformowany/a o tym, że mam prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Zostałem/am poinformowany/a, że mam też prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Zostałem/am poinformowany/a, że moje dane osobowe będą przetwarzane przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę poprzez wysłanie stosownej prośby na adres [email protected]

Jeżeli wyraża Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach proszę o dopisanie następującego sformułowania: "Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Automatic Systems Engineering Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji."
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Grupie Technologicznej ASE, zapraszamy Cię na naszą stronę

Ogłoszenie archiwalne