Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Central Wentylacyjnych

  • Wieruchów (pow. warszawski zachodni), Warszawa, mazowieckie
  • Sochaczewska 144, 05-850 Wieruchów, Polska pokaż mapę
  • Asystent
  • 19.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Lindab to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza, wprowadza na rynek i dystrybuuje produkty oraz rozwiązania systemowe dla budownictwa i wentylacji. Nasze produkty cechuje wysoka jakość, łatwość montażu, wydajność energetyczna, troska o środowisko. Firma działa w trzech obszarach branży budowlanej: wentylacja i klimatyzacja, profile budowlane (systemy dachowe i elewacyjne) oraz hale o konstrukcji stalowej. Siedziba główna zlokalizowana jest w Wieruchowie (gmina Ożarów Mazowiecki).

    Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    ASYSTENT DZIAŁU CENTRAL WENTYLACYJNYCH
    Miejsce pracy: WIERUCHÓW k/Warszawy

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • obsługa programu VENTMASTER do doboru central wentylacyjnych – wykonywanie doborów central dla biur projektowych,
    • przygotowywanie ofert techniczno-handlowych w zakresie produktów firmy SALDA (centrale wentylacyjne, wentylatory),
    • wsparcie dla Działu Technicznego.

    OCZEKIWANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie nauki (IV lub V rok). Mile widziane kierunki studiów: Inżynieria Sanitarna, Wentylacja, Klimatyzacja, Ogrzewnictwo,
    • doświadczenie w firmie HVAC będzie dodatkowym atutem,
    • dobra znajomość pakietu MS Office – EXCEL.

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • dodatkowe benefity (opieka medyczna, karta MultiSport, grupowe ubezpieczenie na życie)
    • przyjazną atmosferę w pracy
    • <pracę w nowoczesnym biurze
    • program „poleć pracę”
    • nagroda za staż pracy
    • świeże owoce, pyszną kawę
    • pakiet szkoleń
    • możliwość dojazdu komunikacją podmiejską (linie 743, L-7)
    Oferujemy:
    • pracę w nowoczesnym biurze

    Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadesłanie aktualnego CV klikając w przycisk Aplikuj.

    Informujemy, że firma skontaktuje się tylko z wybranymi Kandydatami.