Asystent Działu Controllingu

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A.

Pl. Kościeleckich 3

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola obiegu dokumentów

  • Aktualizacja baz danych Działu Controllingu

  • Wsparcie administracyjne Działu Controllingu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Znajomość programów MS Office

  • Znajomość zagadnień księgowych będzie dodatkowym atutem

  • Samodzielność w działaniu

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju w dużej, stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Zniżki na noclegi pracownicze oraz na usługi gastronomiczne we wszystkich hotelach sieci FOCUS HOTELS

  • Zniżki na zakupy w sklepach marki QUIOSQUE

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE S.A. to prężnie funkcjonujący holding, skupiający udziały w spółkach z następujących sektorów: przemysł, hotelarstwo, budownictwo, nieruchomości komercyjne, handel detaliczny.

Przewiń do profilu firmy