Ta oferta pracy jest nieaktualna od 247 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Dystrybucji

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 14.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Berlin-Chemie/Menarini Polska - firma farmaceutyczna wchodząca w skład międzynarodowego koncernu Menarini Group, realizując strategię szybkiego wzrostu na rynku polskim, poszukuje dynamicznych i ambitnych kandydatów na stanowisko:

    Rejon: Warszawa
    Nr ref: WAW03/2018

    Zadania:

    • wsparcie Kierowników ds. Kluczowych Klientów w bieżącej pracy z sieciami aptecznymi
    • wprowadzanie zamówień do systemu
    • nadzór nad prawidłowym przepływem dokumentów

    Oczekiwania:

    • student studiów zaocznych, o kierunkach technicznych, wymagana dyspozycyjność 40 godz/ tyg
    • zdolność do szybkiego nabywania wiedzy i chęć do ciągłej nauki
    • bardzo dobra znajomość pakiet MsOffice głównie Excel
    • otwartość zaangażowanie, dokładność w działaniu
    • umiejętność pracy pod presją czasu i krótkich terminów

    Oferujemy:

    • zdobycie praktycznych doświadczeń zawodowych
    • pracę w międzynarodowej firmie
    • poznanie rynku farmaceutycznego

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”