Asystent działu efektywności eksploatacji

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹO firmie

VEOLIA ENERGIA ŁÓDŹ

Henryka Wieniawskiego 40

Łódź

jest ekspertem w dziedzinie kogeneracji – technologii umożliwiającej najbardziej efektywne, równoczesne wytwarzanie ciepła i energii elektrycznej,
Poszukuje kandydatów na stanowisko

ZADANIA:

  • Aktualizacja danych w systemach informatycznych,
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących efektywności eksploatacji,
  • Współpraca ze Spółkami Grupy w ramach projektów grupowych

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe),
  • Biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole, kreatywność, zaangażowanie.
  • Znajomość geodezji i kartografii będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w stabilnej międzynarodowej firmie;
  • możliwość pracy w organizacji o wysokich standardach korporacyjnych;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjny pakiet benefitów.

Zobacz, czym dla nas jest Veolia:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie ofert zawierających CV klikając:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy