Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1134 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu eksportu

  • Błonie, Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 12.02.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wiodący polski producent przetworów owocowo-warzywnych poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Błonie, Warszawa (okolice)
    Zadania:
    • Obsługa posprzedażowa dotychczasowych kontrahentów krajowych i zagranicznych
    • Praca stacjonarna w systemie 8h (sporadyczne wyjazdy do klientów)
    • Wystawianie faktur i zleceń

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
    • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • Umiejętność rozwiązywania problemów i szybkiego reagowania na potrzeby klienta
    • Komunikatywność i operatywność
    • Umiejętność pracy w zespole oraz dobra organizacja pracy własnej
    • Gotowość do pracy w Błoniu (dogodny dojazd pkp)
    Oferujemy:
    • Umowę o pracę
    • Stabilne zatrudnienie wraz z pełnym zakresem świadczeń
    • Pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole sprzedaży
    • Narzędzia pracy
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane w/w ofertą prosimy o przesłanie w formie elektronicznej CV z podanym stanowiskiem: Specjalista ds. sprzedaży w tytule e-mail klikając w przycisk aplikowania.

    lub bezpośrednio w siedzibie Firmy tj. 05-870 Błonie ul. Bieniewicka 52
    Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodzę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)