Oferta pracy

Asystent działu eksportu

Solbika Sp. z o.o.O firmie

Solbika Sp. z o.o.

Lipowa 84

Maków (pow. radomski)

Twój zakres obowiązków

Wsparcie pracowników działu eksportu w obszarze przygotowywania ofert, katalogów, zestawień

oraz dokumentacji handlowej i produkcyjnej. Bieżąca obsługa klientów i zamówień.

Ścisła współpraca z firmami transportowymi, działem produkcji i magazynem w zakresie realizacji zamówień.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • wykształcenie min. średnie

  • praktyczna, bardzo dobra znajomość programów MS Excel, MS Power Point

  • umiejętność przygotowania prostych rysunków technicznych w programie typu AutoCad

  • bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • dokładność, skrupulatność, sumienność, dyspozycyjność

  • prawo jazdy kat.B

  • miejsce zamieszkania Radom lub okolice

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia: umowa o pracę na pełny etat

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • ambitne wyzwania zawodowe

  • możliwy awans

Huta szkła Solbika Sp. z o.o. istnieje na rynku od ponad 25 lat. Od tego czasu działa nieprzerwanie oferując swoim klientom najwyższej jakości wyroby ze szkła. Obecnie nasza firma zatrudnia ponad 200 osób. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z wieloma odbiorcami na całym świecie jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wzorów i kształtów łącząc tradycję ręcznego formowania szkła oraz nowoczesnej produkcji maszynowej.

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy