Uprzejmie informujemy, że w związku ze złożeniem przez Ciebie dokumentów aplikacyjnych administratorem Twoich danych osobowych jest Nova Trading SA z siedzibą w Toruniu przy ul. Starotoruńskiej 5. Twoje dane osobowe są przetwarzane w celu wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym (podstawa z art. 6 ust 1 lit. a RODO). Twoje dane nie będą przekazywane innym podmiotom ani udostępniane poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Dane będą przechowywane przez czas niezbędny do przeprowadzenie procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez podania przyczyny, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Podanie danych jest dobrowolne ale niezbędne do rozpatrzenia oferty w procesie rekrutacji. W razie potrzeby prosimy o kontakt na e-mail: [email protected]
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Eksportu

Nova Trading S.A.

  • śląskie

    śląskie
  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 19 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • pomoc w bieżącej obsłudze klientów w języku angielskim poprzez kontakty telefoniczne i e-mailowe

  • wystawianie dokumentów w systemie zintegrowanym IMPULS

  • sporządzanie i kompletację dokumentów eksportowych

  • przygotowywanie ofert dla klientów

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • znajomość pakietu Microsoft Office

  • umiejętność organizowania pracy i ustalania priorytetów,

  • dokładność i zaangażowanie przy wykonywaniu swoich obowiązków

  • wysoka kultura osobista

  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość drugiego języka obcego będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej

  • możliwość rozwoju osobistego

  • przyjazną i miłą atmosferę pracy

  • dobre warunki pracy

  • atrakcyjny system benefitów

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa drużyna sportowa

Nova Trading S.A. to centrum serwisowe stali nierdzewnej i aluminium z jednym z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie. Firma świadczy usługi z zakresu wstępnej obróbki wyrobów hutniczych ze stali nierdzewnej i aluminium.

Nova Trading S.A. to niekwestionowany lider na rynku stali nierdzewnych - od kilkunastu lat jest największym ich dystrybutorem w Polsce.

Nova Trading S.A. prowadzi również sprzedaż wyrobów hutniczych z aluminium. Wielkość sprzedaży aluminium rośnie dając firmie już w tej chwili miejsce w czołówce polskich dostawców tego materiał.

Przewiń do profilu firmy

Dołącz do firmy z przyszłością

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie oferty zawierającej CV ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Odpowiemy na wybrane oferty.