Ta oferta pracy jest nieaktualna od 144 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu Eksportu

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 02.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Color Trading Sp. z o.o.

    Firma Color Trading Sp. z o.o. jest obecna na polskim rynku od 1990r. (od 2006 roku członek japońskiej grupy ARKRAY). Od początku naszej działalności firma zajmuje się dystrybucją sprzętu medycznego stosowanego w: dializoterapii, kardiochirurgii oraz innych specjalnościach medycznych. W swojej ofercie posiadamy również najwyższej jakości produkty laboratoryjne oraz glukometry.

    Jesteśmy dynamicznym zespołem - tworzonym przez ponad dwadzieścia zaangażowanych osób. Nieustanie podejmujemy nowe zadania, dzięki którym nasze rozwiązania trafiają w nawet najbardziej wyszukane potrzeby Kontrahentów. Klientów zawsze stawiamy w centrum uwagi, a wszystkie procesy udoskonalamy tak, aby podnieść jakość usług.

    Ocecnie prowadzimy proces rekrutacyjny na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • kompleksowa obsługa zamówień eksportowych oraz kontrola terminów realizacji wysyłek
    • dbanie o prawidłowość i terminowość rozliczania przepływu dokumentów z innymi działami firmy
    • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji eksportowej
    • ścisła współpraca z firmami logistycznymi, bankami, Agencjami i Urzędami Celnym w celu realizacji procesu wysyłki towaru
    • legalizacja dokumentów handlowych
    • nadzór nad procedurami rejestracji towaru
    • raportowanie zgodnie z istniejącymi procedurami operacyjnymi
    • bieżące wsparcie działu eksportu w realizacji celów sprzedażowych
    Wymagania:
    • znajomość języka rosyjskiego oraz języka polskiego umożliwiająca swobodną komunikację - warunek konieczny
    • wykształcenie średnie lub wyższe (poszukujemy studentów studiów zaocznych/wieczorowych handlu zagranicznego lub pokrewnych kierunków, dyspozycyjnych przynajmniej na pół etatu)
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • znajomość procedur sprzedażowych w eksporcie
    • praktyczne umiejętności organizacji pracy z MS Office, w tym szczególnie MS Excel
    • dobre umiejętności organizacyjne oraz samodzielność w działaniu
    • czynne prawo jazdy kat B - wybiórcze dostarczanie na lotnisko przesyłek przeznaczonych na eksport
    Oferujemy:
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • pakiet ubezpieczeń medycznych

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Color Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Zolny 40 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Color Trading Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żołny 40. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.