Ta oferta pracy jest nieaktualna od 46 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent Działu Eventowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 05.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Jeżeli masz w sobie niezliczoną ilość pozytywnej energii, jesteś kreatywny, innowacyjny i ambitny,
    a świat kosmetyków to Twoja pasja…

    Opis stanowiska:

    • Pomoc przy projektowaniu i organizacji eventów
    • Prace administracyjne
    • Współpraca z ekspertami ds. makijażu i pielęgnacji
    • Współpraca z domem mediowym i agencją promocyjną
    • Monitorowanie i raportowanie wyników akcji promocyjnych
    • Współpraca z dostawcami, perfumeriami i innymi działami firmy

    Wymagania:

    • Min. roczne oświadczenie w pracy przy eventach
    • Kreatywność i chęć pracy w zespole
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Mile widziana znajomość branży kosmetycznej
    • Mile widziane sukcesy we współpracy z influencerami

    Oferujemy:

    • Pracę w kreatywnym i doświadczonym zespole
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Przestrzeń na realizację swoich pomysłów i wdrażania własnych inicjatyw
    • Udział w wielu ciekawych projektach

    Prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych w formacie pdf.