Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent/-ka działu Finansów

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 22.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    XL Energy Marketing Sp. z o.o. to firma z branży FMCG, producent odnoszących sukcesy na rynkach międzynarodowych napojów energetycznych XL Energy Drink.

    Obecnie do naszej siedziby poszukujemy pozytywnej, zaangażowanej osoby, która wesprze nasz zespół jako:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (finanse, ekonomia oraz kierunki pokrewne)
    • Doświadczenie w księgowości/ finansach mile widziane
    • Znajomość MS Office (szczególne Excel)
    • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
    • Dokładność, bardzo dobra organizacja pracy
    • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego
    • Zdolności interpersonalne i komunikacyjne

    Zakres obowiązków:

    • Przygotowywanie różnorodnych raportów związanych z funkcjonowaniem działu finansów
    • Wystawianie faktur sprzedażowych
    • Administracyjne wsparcie działu, w tym pomoc w archiwizacji danych, organizowaniu plików
    • Pomoc w przygotowaniu raportów miesięcznych i rocznych
    • Aktualizacja danych finansowych

    Nasza oferta:

    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
    • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa i wiecej)
    • Praca w międzynarodowym zespole
    • Biuro w centrum miasta

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.