Asystent działu finansowego

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-10-03
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 2018-11-02)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Megastore.pl właściciel marki NEXTERIO istnieje na rynku od prawie dekady. Tworzona przez firmę sieć sprzedaży stacjonarnej i internetowej pod nazwą OUTLET Nexterio oferuje klientom duży asortyment płytek ceramicznych, gresów, mozaiek, klinkierów. Dzięki konkurencyjnej ofercie gwarantującej najniższe ceny oraz wielokanałowej sprzedaży dokonywany jest bardzo szybki rozwój sieci na terenie całego kraju. Najwyższa jakość asortymentu, renomowani producenci, ponad 2000 wzorów płytek i ceny zaczynające się już od 1 zł za płytkę stanowią podstawę sukcesu firmy.

    Firma Megastore.pl Spółka Akcyjna poszukuje osoby do pracy w dziale finansowym.

    Miejsce pracy: Kielce

    Opis stanowiska:

    • archiwizacja dokumentów księgowych
    • kontrola oraz wsparcie rozliczeń sklepów stacjonarnych
    • potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
    • kontrola dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu rachunkowości lub w trakcie studiów (wymagana pełna dyspozycyjność)
    • doświadczenie w dziale księgowości mile widziane
    • praktyczna znajomość przepisów w zakresie rachunkowości i zagadnień podatkowych (będzie dodatkowym atutem)
    • sprawna obsługa komputera (MS Office)
    • sumienność, komunikatywność, dokładność i zaangażowanie w pracę

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie,
    • pracę w doświadczonym, pełnym energii zespole,
    • miłą atmosferę pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Jeżeli chcą Państwo uczestniczyć w rekrutacji konieczne jest umieszczenie na dokumentach aplikacyjnych jednej z poniższych zgód:

    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Megastore.pl S.A. z siedzibą w Kielcach, al. Solidarności 36, 25-323 Kielce w celu realizacji aktualnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana
      lub
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Megastore.pl S.A. z siedzibą w Kielcach, al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, w celu realizacji wyłącznie aktualnego procesu rekrutacyjnego. Zgoda może zostać w każdym czasie odwołana.

    Obowiązek informacyjny:

    1. Administratorem Danych jest Megastore.pl S.A. z siedzibą w Kielcach,
      al. Solidarności 36, 25-323 Kielce, zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000301770, NIP 6572772847, REGON 260207113, o kapitale zakładowym 87 450 000,00 zł wpłaconym w całości.
    2. Dane osobowe będą udostępniane pracownikom Administratora i podmiotom biorącym udział w niniejszym procesie rekrutacyjnym.
    3. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na podstawie zgody na przetwarzanie danych osobowych.
    4. Dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom z wyjątkiem tych, które:  Dane osobowe będą przechowywane przez okres 36 miesięcy od dnia ich otrzymania.
      1. są uprawnione do ich uzyskania na podstawie przepisów obowiązującego prawa lub
      2. świadczą na rzecz Administratora usługi wymagające uzyskania dostępu do danych lub
      3. są objęte zakresem powyższej zgody.
    5. Ma Pan/Pani prawo do:
    • a)         dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania,
    • b)        wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
    • c)         przenoszenia danych,
    • d)        cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie,
    • e)        wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    1. W celu realizacji w/w praw należy wysłać maila na adres: odo.nexterio.pl
    2. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolna, jednak nie wyrażenie zgody skutkuje brakiem możliwości uczestnictwa w procesie rekrutacji.
    3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednocześnie niepodanie informacji wskazanych w art. 221 § 1 Kodeksu pracy spowoduje, iż otrzymane dokumenty aplikacyjne kandydatów do pracy nie będą przez Administratora Danych rozpatrywane.
    bottom