Informujemy, że Administratorem danych jest Queisser Pharma Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Domaniewskiej 39. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.

Asystent Działu Finansowego

QUEISSER PHARMA POLAND SP. Z O.O.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 8 dni
    do: 15 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie działu w sporządzanie zestawień, raportów i analiz sprzedażowych/ kosztowych.

  • Wsparcie organizacji w procesie obiegu dokumentów oraz rozliczaniu faktur.

  • Współpraca z członkami działu przy tworzeniu analiz rynku i konkurencji.

  • Współpraca z działami komercyjnymi (marketing/ sprzedaż) w zakresie aktualnych projektów biznesowych.

  • Udział w procesie administrowania oraz wdrażania zmian w systemie CRM.

Nasze wymagania

  • Studenci ostatnich lat bądź absolwenci na kierunkach: finanse/ekonomia/matematyka bądź pokrewnych.

  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków

  • Chęć nauki oraz rozwoju w kierunku pozycji analityka finansowego

  • Samodzielność, odpowiedzialność i komunikatywność

  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego

  • Obsługa MS Office

  • Excel - poziom zaawansowany

To oferujemy

  • Umowę o pracę w międzynarodowej firmie farmaceutycznej o wysokiej renomie w Polsce i na świecie

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie)

  • Możliwośc nauki i rozwoju biznesowego.

Queisser Pharma GmbH swoja działalnością obejmuje kilkadziesiąt rynków na całym świecie, a główna siedziba znajduje się w Niemczech. Firma dysponuje bogatą ofertą suplementów diety, wyrobów medycznych oraz leków OTC.

Queisser Pharma GmbH to firma z długoletnią tradycją, wraz z jej wiodącymi markami Doppelherz i Protefix, jest symbolem troski, dbałości o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W aplikacji prosimy umieścić aktualną klauzulę, zgodną z RODO.

Opcjonalnie prosimy o dodanie:

„Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.