Logo Pracuj.pl

Asystent działu floty i administracji

FMP INVESTMENTS SP Z O OO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad flotą samochodową, w tym m.in. prowadzenie dokumentacji, wsparcie techniczne dla użytkowników (koordynacja napraw, zgłaszanie szkód, koordynacja wymiany opon etc.)
  • Wsparcie w zakresie przygotowywania budżetów floty pojazdów oraz egzekwowanie warunków umów
  • Administrowanie pojazdami firmowymi, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji, zamawianie sprzętu, kontrola i rozliczanie kosztów
  • Zaopatrzenie biura oraz zakupy nietypowe

Nasze wymagania

  • Obligatoryjny status studenta
  • Doświadczenia na stanowisku pracy związanym z administrowaniem flotą samochodową i zapewnianiem wsparcia dla biura w zakresie technicznym mile widziane
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość przepisów BHP
  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office – Excel
  • Zdolność analitycznego myślenia i kalkulacji kosztów
  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Asystent działu floty i administracji, Warszawa