Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent działu floty i administracji

FMP INVESTMENTS SP Z O OO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa opieka nad flotą samochodową, w tym m.in. prowadzenie dokumentacji, wsparcie techniczne dla użytkowników (koordynacja napraw, zgłaszanie szkód, koordynacja wymiany opon etc.)

  • Wsparcie w zakresie przygotowywania budżetów floty pojazdów oraz egzekwowanie warunków umów

  • Administrowanie pojazdami firmowymi, przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji, zamawianie sprzętu, kontrola i rozliczanie kosztów

  • Zaopatrzenie biura oraz zakupy nietypowe

Nasze wymagania

  • Obligatoryjny status studenta

  • Doświadczenia na stanowisku pracy związanym z administrowaniem flotą samochodową i zapewnianiem wsparcia dla biura w zakresie technicznym mile widziane

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość przepisów BHP

  • Umiejętność obsługi programów pakietu MS Office – Excel

  • Zdolność analitycznego myślenia i kalkulacji kosztów

  • Komunikatywność, samodzielność i umiejętność rozwiązywania problemów

  • Pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy