Ta oferta pracy jest nieaktualna od 192 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu handlowego

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Asystent
  • 15.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    P.W. EXITO sp. z o.o.

    Firma produkcyjno- dystrybucyjna z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży tworzyw sztucznych w związku z rozbudową zakładu poszukuje osób z przygotowaniem handlowym na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz

    Opis stanowiska:

    • Pozyskiwanie nowych i obsługa aktywnych klientów
    • Przygotowywanie ofert handlowych
    • Prowadzenie korespondencji i rejestru dokumentów księgowych
    • Monitorowanie rynku i konkurencji
    • Negocjowanie warunków współpracy
    • Raportowanie wyników pracy
    • Koordynacja zadań sprzedażowo – logistycznych

    Wymagania:

    • Doświadczenie na stanowisku doradcy klienta mile widziane
    • Wykształcenie min. średnie
    • Obsługa komputera (w tym pakietu MS OFFICE)
    • Znajomość technik sprzedaży
    • Wysoka kultura osobista
    • Zdolność do pracy pod presją czasu
    • Szybkość uczenia się
    • Dobra organizacja pracy

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Wynagrodzenie podstawowe + premia
    • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
    • Pracę w przyjaznym środowisku

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

     Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"