Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent Działu Handlowego

Fresh World International Sp. z o.o.O firmie

  • Bronisze (pow. warszawski zachodni)

    Bronisze (pow. warszawski zachodni), mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie działu handlowego;

  • Przygotowywanie dokumentacji związanej ze sprzedażą;

  • Udział w realizacji projektów handlowych;

  • Utrzymywanie współpracy z kontrahentami;

  • Wyszukiwanie nowych rynków;

  • Nadzór nad obiegiem dokumentów;

  • Monitorowanie odbiorców zagranicznych;

  • Prowadzenie bazy danych o odbiorcach;

  • Raportowanie do bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie – minimum średnie;

  • Dobra znajomość j. hiszpańskiego, drugi język obcy mile widziany;

  • Znajomość pakietu MS Office;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Umiejętności interpersonalne i komunikacyjne;

  • Rzetelność i odpowiedzialność;

  • Bardzo dobra organizacja pracy;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy;

  • Wsparcie opiekuna przy realizacji powierzonych zadań;

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowani

  • Benefity

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników