Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent działu handlowego

  • Czechowice-Dziedzice, śląskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-10-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Firma TAKT Technology sp. z o.o. powstała z inicjatywy ludzi, działających w branży maszynowej od wielu lat. Głównym celem i zadaniem przedsiębiorstwa jest rozwiązywanie zagadnień od poziomu pojawienia się problemu do jego rozwiązywania. w związku z rozwojem działu handlowego poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice

    Opis stanowiska:

    • wyszukiwanie nowych klientów i aktualizacja bazy danych
    • telefoniczna obsługa zapytań wybranej grupy klientów
    • dokonywanie bieżących analiz, raportowanie
    • uczestnictwo w targach branżowych

    Wymagania:

    • doświadczenie w handlu w branży technicznej (mile widziane)
    • wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość nawiązywania kontaktów
    • kreatywność, zaangażowanie i samodzielność w działaniu
    • dyspozycyjność - gotowość do podróży służbowych
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość obsługi Pakietu MS Office
    • komunikatywna znajomość języka angielskiego (mile widziana)

    Oferujemy:

    • praca w przyjaznej, sprzyjającej efektywnym działaniom atmosferze
    • umowę o pracę na pełny etat
    • niezbędne narzędzia do pracy
    • motywacyjny system wynagrodzenia

    Osoby zainteresowane podjęciem pracy na tym stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając:

    Zastrzegamy sobie kontakt wyłącznie z wybranymi kandydatami.